FortiManager - Centrální správa firewallů FortiGate (FORTI2)

Networking, Fortinet

Tento dvoudenní kurz je určen pro správce sítí, kteří se chtějí naučit efektivně spravovat firewally FortiGate pomocí nástroje FortiManager. Účastníci se seznámí se základními koncepty FortiManageru, možnostmi nasazení v různých topologiích sítí a základními administrativními funkcemi, jako je správa ADOM, zálohování a obnova konfigurací.

V rámci kurzu si účastníci osvojí práci s politikami, šablonami, dynamickými objekty a automatizovanou registrací zařízení, což jim umožní výrazně zjednodušit správu rozsáhlejších sítí. Naučí se využívat pokročilé funkce, jako je workflow mód a centrální správa politik, a optimalizovat nasazení FortiGate zařízení pro různé scénáře. Kurz také zahrnuje možnosti integrace s FortiAnalyzerem pro podrobné analýzy a přehledný reporting.

TOTO ŠKOLENÍ VÁM POMŮŽE:

• Pochopit architekturu FortiManageru a možnosti jeho nasazení v různých topologiích sítí
  • Spravovat zařízení pomocí ADOM, workspace módu a zálohovacích a obnovovacích procesů
  • Zjednodušit správu zařízení pomocí šablon a automatizované registrace zařízení
  • Pracovat s politikami a dynamickými objekty pro centralizované řízení bezpečnostních pravidel
  • Využívat FortiManager jako FortiGuard Distribution Server (FDS) pro distribuci aktualizací
  • Integrovat FortiManager s FortiAnalyzerem pro pokročilou analýzu logů a vytváření reportů

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

• Správci sítí a IT profesionálové, kteří mají na starosti správu firewallů FortiGate
  • Bezpečnostní inženýři hledající centralizované řešení pro zvýšení efektivity provozu

KDE A KDY KURZ PROBÍHÁ?

S námi máte na výběr: Přijďte na kurz osobně do naší učebny, nebo se ke kurzu připojte online. Pokud preferujete online formu, uveďte prosím do poznámky v objednávce "Připojím se virtuálně".
Více informací k hybridní formě školení naleznete zde.

• Osnovu kurzu právě připravujeme..
FortiGate - konfigurace a správa firewallu (FORTI1)
19 800,00 Kč (23 958,00 Kč včetně 21% DPH)